O mně

Pavlína Suchánková - interiérová návrhářkaVášeň pro interiérový design se u mě naplno projevila v okamžiku, kdy jsem se mohla nastěhovat do „svého (našeho) vlastního“ domova a přizpůsobit si ho tzv. k obrazu svému.

Jak už to bývá, peněz nebylo nazbyt, a tak vybavení našeho bytu bylo skromné a nepříliš praktické. Postupem času jsme ho začali renovovat a přizpůsobovat potřebám rodiny. Narodily se nám děti, které potřebovaly funkční pokoj, odpovídající jejich věku.

To vše bylo důvodem, proč jsem se o interiérový design začala zajímat více – obrázky a rady na internetu, blogy a časopisy o bydlení, semináře…

Postupně se na mě začali obracet moji přátelé a známí, kteří stáli před stejnou otázkou: „Jak zařídit dětský pokoj?“  Dělalo mi (a stále dělá :)) radost, že mohu poradit, a pomoci tak vytvořit krásný a přitom funkční domov, kde se mohou cítit šťastní a spokojení nejen velcí, ale hlavně ti malí.

pavlina-suchankova-certifikat

Časem jsem dospěla k rozhodnutí,  že se budu živit tím, co mě nejvíce baví a těší. A protože bytový design je „řemeslo“, které se musí umět, absolvovala jsem Online školu bytového designu u interiérové designérky a podnikatelky tělem i duší – paní Jany Pěkné a splnila si svůj sen.

Bude mi potěšením splnit také Vám a Vašim dětem sen o krásném bydlení.

Těším se na naši spolupráci!

ps-podpis