MŮJ STYL

Věřím, že hlavním úkolem interiérového návrháře, není pouze navrhnout esteticky sladěný interiér, ale vytvořit praktické, pohodlné bydlení, které bude odrážet osobnost svých obyvatel a přinášet jim radost. A bydlení je radost!

Speciálními a velmi důležitými klienty jsou pro mě děti. Jako máma dvou úžasných dětí mám vcelku konkrétní představu o tom, co obnáší „zařídit“ dětem pokoj. Je to místo, kde si děti mohou bezpečně a bezstarostně hrát, vytvářet si svůj vlastní svět a svou osobnost. Je jejich „výsostným územím“ a proto je důležité vycházet z jejich přání a představ.

Ráda si děti vyslechnu a zapojím je do navrhování jejich pokoje. Společně pak vytvoříme harmonické místo plné radosti a fantazie.

Můj stylBudete-li mít zájem, ráda Vám pomohu i s návrhy a interiérovými změnami dalších pokojů. Před tím, než Vám navrhnu interiér, je pro mě důležité, abych Vás dobře poznala. Během prvotní schůzky či prostřednictvím online dotazníku si udělám představu, co se Vám líbí, jaké jsou Vaše potřeby, jaký je Váš osobní a životní styl. Čím více informací mám k dispozici, tím lépe je mohu zahrnout do návrhu a mohu se tak více přiblížit Vašemu vysněnému bydlení.

Já sama ráda navrhuji interiéry v „optimistickém“ skandinávském stylu. Upřednostňuji  jednoduchou   čistou eleganci spojenou s přírodními materiály a prostor, kde může člověk „volně dýchat“. Pastelové svěží barvy a vzory, které dodají interiéru život. V jednoduchosti je krása a tu se snažím přenést do interiéru.